Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu

Člani (mandat 2018 do 2022)

Povezane objave

Mandatno obdobje 2014 do 2018

10.10.2018
29.08.2018
21.03.2018
15.11.2017
02.10.2017
23.08.2017
26.07.2017
10.05.2017
15.03.2017
18.01.2017
05.10.2016
13.07.2016
26.01.2016
18.11.2015
26.08.2015
06.05.2015
18.03.2015
14.01.2015

Mandatno obdobje 2010 do 2014

Mandatno obdobje 2006 do 2010

Piškotki
Spletno stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti. Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.